Gedurende de jaartraining Lifechanger Licht werken we in elk seminar met een andere lichtstraal. Zo neem je stap voor stap afscheid van je pijnlijke programmering en ga je leven vanuit je hart. Je laat op jouw unieke wijze jouw licht schijnen.
In elke pijnlijke ervaring ligt een kwaliteit verborgen. Zolang je echter vecht met het oud zeer, kun je die kwaliteit niet leven. Het transformeren van ego patronen houdt in, dat wat ooit zo'n pijn heeft gedaan verandert in jouw specifieke kwaliteit.
Tijdens de 3 daagse intensive en de 8 seminardagen verhogen we jouw trilling. Dat wat je niet meer dient zal je achter je laten en je zal het leven gaan genieten.
Tijdens de seminars en de intensive werken we met verschillende thema's en lichtstralen. Zo kom je stap voor stap meer in je kracht.
- Lichtstraal van containen - Open je hart (3-daagse): Je laat de identificatie met je overlevingsmechanismes los. Je leert te dragen en verantwoordelijkheid te nemen, zonder je te identificeren met het gevoel.
- Lichtstraal van egoloosheid - Het ego voorbij: Je herkent je kindprogrammeringen, zodat je bewuste keuzes kunt maken om vanuit je essentie te leven.
- Lichtstraal van overgave en vertrouwen - Vertrouw! Je reptielenbrein met je oerangsten laat je los waardoor je veel meer open staat voor je intuïtie dat verbonden is met het Licht.
- Lichtstraal van essentie - Verbinding met jouw essentie: Je bent volledig in contact met jouw essentie. Je hebt helder wat voor jou de bedoeling is en daar zet je stappen in.
- Lichtstraal van jouw waarheid leven - Leef jouw Waarheid: Je leeft je authenticiteit en jouw grootsheid.
- Lichtstraal van community - 24/7 Online community: Je omringt je met mensen die met hetzelfde bezig zijn als jij om elkaar aan te moedigen en elkaar positief te beïnvloeden.
- 2 procesdagen: Alles wat nog getransformeerd wil worden, komt aan het licht. Tijdens deze dagen werkt Mahatma met wat er is.
- 2 open tickets voor events.
Tijdens deze dagen werk ik met een programma en tegelijkertijd werk ik zelf ook vanuit mijn verbinding met het licht en tune ik zó in op de groepsenergie. Op deze wijze zie ik precies wat er nodig is voor de groep en voor jou individueel. Ik stroom dus mee met de energie, zodat het beste voor de deelnemers kan gebeuren.
Op deze wijze zal alles wat gezien en getransformeerd wil worden als vanzelf aan het licht komen.
Als je voor deze weg kiest, dan ga je ervaren dat de duisternis in jou als het ware zal smelten, waardoor je leven lichter wordt.